Blog Yazarlarımız

Çağla Cankurt
Merhabalar. Adım Çağla Cankurt. 9.sınıftan beri AGK okulundayım. Dans etmek, müzik dinlemek ve voleybol oynamaktan hoşlanırım. Doktor olmak istiyorum
Erol Batuhan Akçalı
Merhabalar. Adım Erol Batuhan Akçalı. 6. sınıftan beri bu okuldayım Futbol Basketbol ve müzik dinlemekten hoşlanırım. Doktor olmak istiyorum.


Mehmet Bora Kozanoğlu
Merhabalar Adım Mehmet Bora Kozanoğlu. 1. Sınıftan beri bu okuldayım. Basketbol, futbol, yüzmekten hoşlanırım. Doktor olmak istiyorum.
Ece Erten
  Merhabalar. Adım Ece Erten. İlkokuldan beri Gündoğdudayım. Müzik dinlemek spor yapmak ve kültürel aktiviteler hobilerim. Mühendis olmak istiyorum.
Defne Nebahat İbrikçi
 Merhabalar. Adım Defne Nebahat İbrikçi.1. Sınıftan beri AGK okulundayım. Dizi ve Film izlemeyi seviyorum. İleride Mühendis olmak istiyorum.


Emir Canoğulları
 Merhabalar. Adım Emir Canoğulları. 6 yıldır AGK okulunda öğrenciyim. Futbol ve basketbol oynamayı seviyorum. İleride Doktor olmak istiyorum.

Haydar Cem Kandemir
 Merhabalar Adım Haydar Cem Kandemir. 6 yıldır bu okuldayım. Futbol oynamayı seviyorum. İleride doktor olmak istiyorum.

Kerim Mert Tokmak
Merhabalar. Adım Kerim Mert Tokmak. 6 yıldır bu okuldayım. Futbol oynamayı çok seviyorum. İleride doktor olmak istiyorum.

Arda Kaynar
Merhabalar. Adım Arda Kaynar.6. Sınıftan beri bu okuldayım. Youtube videoları izlemeyi severim. Gelecekte doktor olmak istiyorum.

Beren Bilgin
Merhabalar. Adım Beren Bilgin. 6. Sınıftan beri bu okuldayım. Tenis oynamayı ve kitap okumayı severim. Gelecekte mühendis olmak istiyorum.

Ecem Öner
 Merhabalar. Adım Ecem Öner. 6. Sınıftan beri bu okuldayım.Gezmeyi, kitap okumayı severim. Gelecekte diş hekimi olmak istiyorum.

Sakıp İnankur
 Merhabalar. Adım Sakıp İnankur. 11 yıldır bu okuldayım. Tenis oynamayı, bateri çalmayı severim. Gelecekte diş hekimi olmak istiyorum.

Ahmethan Demirışık
 Merhabalar. Adım Ahmethan Demirışık.3 yıldır bu okuldayım. Futbol ve bilgisayar oynamayı seviyorum. İleride Makina Mühendisi olmak istiyorum.

Berkay Can
Merhabalar. Adım Berkay Can. 
Mithat Berke Kanay
Merhabalar. Adım Mithat Berke Kanay. 6 yıldır bu okuldayım. Basketbol ve yüzmeyi seviyorum. Gelecekte Mühendis olmak istiyorum.

Ulaş Arda San
Merhabalar. Adım Ulaş Arda San.6. Sınıftan beri bu okuldayım. Basketbol oynamayı seviyorum. İleride Eczacı olmak istiyorum.

Arda Can Demir
Merhabalar. Adım Arda Can. 6.Sınıftan beri bu okuldayım. Futbol maçı izlemeyi seviyorum. İleride Bilgisayar Mühendisi olmak istiyorum. 
Yasemin Arıcan
Merhabalar. Adım Yasemin Arıcan.11 yıldır bu okuldayım. Müzik dinlemeyi ve Voleybol oynamayı seviyorum. İleride Doktor olmak istiyorum.

Yaşar Efe Sofuoğlu
Merhabalar. Adım Yaşar Efe Sofuoğlu. 5 yıldır bu okuldayım. Futbol maçı izlemeyi seviyorum. İleride Mimar olmak istiyorum.

Deniz Hoşhal
Merhabalar. Adım Deniz Hoşhal. 6. Sınıftan beri bu okuldayım. Müzik dinlemeyi severim. İleride doktor olmak istiyorum.

Aydın Önen
Merhabalar. Adım Aydın Önen. 9. sınıftan beri bu okuldayım. İleride Fotoğrafçılık yapmak istiyorum.

Buğra Bingöl
Merhabalar. Adım Buğra Bingöl. 8. Sınıftan beri bu okuldayım. Futbol maçı izlemeyi severim.

Emre Karaaslan
Merhabalar. Adım Emre Karaaslan. 3. yıldır bu okuldayım. Okulumu çok seviyorum. İleride Mühendis olmak istiyorum.

Utku Cennet
Merhabalar. Adım Utku Cennet. Anaokulundan beri bu okuldayım. Basketbol oynamayı severim. İleride İnşaat Mühendisi olmak istiyorum.

Emir Çaygökçe
Merhabalar. Adım Emir Çaygökçe. Bu sene 2. Senesi okulda Hobiler : dövüş sporları , futbol. Gelecekteki planım müteahhit olmak , kariyer sahibi olmak, şirket kurmak
İsa İpek
Merhabalar. Adım İsa İpek. 2 yıldır AGK öğrencisiyim. Hobilerim avcılık ve futbol. Gelecekteki planım askeriyede general olmak istiyorum.
Serdem Öz
Merhabalar. Adım Serdeö Öz. 3 yıldır bu okuldayım. Hobilerim voleybol ve satranç oynamak. Gelecekteki planım dünya turnesine çıkmak , İzmir'de yaşamak , iyi bir meslek sahibi olmak.
Yusuf Naşal
Merhabalar. Adım Yusuf Naşal. 12 yıldır bu okulda 
Hobilerim basketbol ve yüzme. Gelecekteki planım İstanbul makine mühendisliği okuyup mühendis olmak istiyor ,
Berzan Fırat Atmaca
Merhabalar. Adım Berzan Fırat Atmaca. 5 yıldır Adana Gündoğdu kolejindeyim. Futbolu ve yüzmeyi seviyorum.

Emir Mert Öcal
 Merhabalar. Adım Emir Mert Öcal
Ilgın Çetinel
 Merhabalar. Adım Ilgın Çetinel.
Yaren Yastı
 Merhabalar. Adım Yaren Yastı.
Beyza Altunsoy
Merhabalar. Adım Beyza Altunsoy. 6 yıldır Gündoğdu kolejinde okuyorum kitap okumayı severim. İlerde hukuk okuyup Hakim olmak istiyorum.

Hazar Aybaş
Merhabalar. Adım Hazar Aybaş. 3 yıldır Gündoğdu kolejinde okuyorum spor yapmayı çok severim. İlerde psikoloji okumak istiyorum.

Şevket Şensal Süner
Merhabalar. Adım Şevket Şensal Süner. 6 yıldır Gündoğdu kolejinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Sevdiğim aktiviteler futbol oynamak film izlemek. İlerde Hukuk Fakültesi okuyup Avukat olmak istiyorum

Aptullah Kurt
Merhabalar. Adım Aptullah Kurt. 3 yıldır bu okuldayım. Avcılık ve futbol oynamayı seviyorum. İleride hukuk okumak istiyorum.

Tayfun İşlek
Merhabalar. Adım Tayfun İşlek.4 Yıldır Gündoğdu okullarında okuyorum. Futbol oynamayı seviyorum. İlerde lojistik bölümü okumak istiyorum.

Aren Aka
Merhabalar. Adım Aren Aka.6 yıldır bu okuldayım. Dans etmeyi ve film izlemeyi seviyorum. İleride psikolog olmak istiyorum.

Gökay Bozbulut
Merhabalar. Adım Gökay Bozbulut. 6 yıldır bu okuldayım. Futbol oynamayı ve film izlemeyi seviyorum. İleride Avukat olmak istiyorum.

Görkem Çelik
Merhabalar. Adım Görkem Çelik. 7 yıldır bu okuldayım. Bilgisayar ve futbol oynamayı seviyorum. İleride İşletmeci olmayı hedefliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder