Blog Yöneticilerimiz

İbrahim Cemal Torun

Özgüray Kavas
 
1976 yılında Antakya/Hatay da doğdum.ilk ,orta ve lise öğrenimimi Hatay da tamamladım.1993 yılında Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesine girdim ve bu üniversiteden mezun oldum.Mezun olduktan sonra Lider Dershanesinde 7 yıl çalıştıktan sonra 2004 yılında Gündoğdu kolejinde çalışmaya başladım. Halen Gündoğdu kolejinde görev yapmaktayım.Meltem Güneri
 1970 yılında Adana'da doğdum.Ankara Ün.Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Felsefe Bölümünü 1993 yılında tamamladım.1993-1998 yılları arasında Özel Adana Yeni Lise'de Felsefe öğretmeni olarak görev yaptım.1998 yılında Özel Adana Gündoğdu Lisesinde Felsefe öğretmeni olarak göreve başladım.

Pelin Sarı
 

1978 yılında Adana'da doğdum.Ege Ünv. Fen Fakültesi Kimya Bölümünü 2000 yılında tamamladım.2010 yılından bu yana Özel Adana Gündoğdu Lisesinde Kimya öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
Hüseyin Sidar İlbeyi
 
1978 Elazığ Karakoçan doğumluyum. İlk ve ortaokulu Mersin'in Anamur ilçesinde bitirdikten sonra
Adana erkek lisesinde lise eğitimimi tamamladım. 2003 yılında Çukurova üniversitesi Fen-Edebiyat
fakültesi Fizik bölümüne girdim ve 2008 yılında lisansımı tamamlayıp mezun oldum. Ardından
Çukurova üniversitesi fen bilimleri enstitüsü fizik öğretmenliği bölümünde pedagojik formasyon alarak
yüksek lisansımı tamamladım. Yine 2008 yılında Erkan Eğitim kurumlarında fizik öğretmeni olarak
göreve başladım. 4 yıl burada görev yaptıktan sonra 2013 yılında Mersin Özel Özlem eğitim kurum-
larında mesleğime devam ettim. Adana'ya döndükten sonra 2015 yılındaTema Özel Öğretim adıyla
kendi kurumumu açıp kurucu yönetici olarak çalışmalarımı sürdürdüm. Prizma Özel Öğretim adıyla
bir süre daha devam ettirip ortaklıktan ayrıldıktan sonra zirve dersanesinde çalıştım. 2017 eylül ayından buyana Gündoğdu Kolejinde fizik öğretmeni olarak çalışmaktayım.


Soner Çarkçı
 
1981 Adana doğumluyum.İlk, orta ve lise eğitimimi Adana'da tamamladım.Lisans eğitimimi Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik bölümünde 2003 yılında tamamladım. 2008 yılında yüksek lisans derecemi Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesinden aldıktan sonra 2003 yılında başladığım deshanecilik hayatıma geri döndüm. 2010 yılında Ö.Ç Bilfen Kolejinde okulculuk hayatına adım attıktan bir sene sonra şu an öğretmeni olduğum Özel Adana Gündoğdu Kolejine başladım ve kariyerime devam etmekteyim.


Metin Bozkurt
 

1983 yılında Adana'da doğdum. İlk ve orta öğretimimi Adana da tamamladıktan sonra.Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümünden mezun oldum, 2010-2011 eğitim öğretim yıllarında Siirt Üniversitesinde yüksek lisans yaptım. Hem üniversite yıllarında hem de mezun olduktan sonra eğitim alanında kendimi geliştirmek adına bir çok eğitim ve seminere katıldım.Hayatta yapmaktan en çok zevk aldığım öğretmenlik mesleğini 11yıldır yapmaktayım ve bunun son 4 yılını Özel Adana Gündoğdu lisesinde büyük bir heycan ve mutlulukla yapmış ve yapmaya devam etmekteyim.
Hasan Yığın
 1968 yılında Çanakkale de doğdum.İlkokul ve Ortaokulu bitirdikten sonra 1985 yılında Edremit Endüstri Meslek Lisesi Metal İşleri Bölümünü Okul Birincisi olarak bitirdim.1985 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümüne girdim ve 1991 yılında buradan bölüm dördüncüsü olarak.mezun oldum.Aynı yıl içinde Özel Çağ Kolejinde İngilzce-Matematik Öğretmeni olarak göreve başladım.1992 yılında Devlete İngilizce öğretmeni olarak atandım.1993 yılının Ağustos ayında askerlik görevime başladım ve bu görevimi İngilizce Mütercim Tercüman olarak 1995 yılında tamamladım.Aynı yıl içinde devletteki görevimden istafa ederek Çağ Kolejinde çalışmaya başladım.Bu kurumda iki yıl çalıştıktıktan sonra 1997 yılının Eylül ayında GÜNDOĞDU KOLEJİN de göreve başladım.21 yıldır bu kurumda zevkle görev yapmaktayım.Nuri Kocatepe
 Celali Boylu
 1956 yılında Ceyhan’da doğdum. Mustafabeyli Yatılı Bölge İlkokulu (1969), Ceyhan Lisesi Ortaokulunu, Ceyhan Lisesini (1975, Konya Selçuk Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilimler Bölümünü(1978)ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tarih Bölümünü (1990)bitirdim. 1978-2005 yılları arasında devlet okullarında idarecilik ve öğretmenlik yaptım.2005 yılında ÇEAŞ Anadolu Lisesi’nden emekli olarak Özel Adana Gündoğdu Kolejinde Tarih Öğretmeni olarak göreve başladım. Fotoğraf için değişik yerlere seyahat etmeyi, yürüyüş yapmayı ve bisiklet sürmeyi severim. Evliyim. İki çocuğum ve 3 torunum var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder